Detská izba Domček - (skriňa, polica, komoda, nočný stolík - v 7 farbách

Kód: 825/BIE 825/BIE2 825/BIE3 825/BIE4 825/BIE5 825/BIE6 825/BIE7 Zvoľte variant
Značka: Pine
€499
1-2 týždne 1-2 týždne 1-2 týždne 1-2 týždne 1-2 týždne 1-2 týždne 1-2 týždne Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
24.7.2024 24.7.2024 24.7.2024 24.7.2024 24.7.2024 24.7.2024 24.7.2024 Zvoľte variant

Stačí už len vybrať detskú posteľ z kolekcie Domček a detská izba bude pripravená na skvelú zábavu v Montessori filozofii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Skriňa: Predstavujeme vám dvojdverovú šatníkovú skriňu Koliesko. Výrobok sa vyznačuje výrazným dizajnom a jednoduchosťou tvarov. Je to efektívny a funkčný spôsob usporiadania interiéru v detskej izbe. Šatník je vyrobený z vysoko kvalitnej nábytkovej dosky (triedy I) a surovín v súlade s požadovanými normami. Predné čelá vyrobené z MDF dosky dvakrát lakované ekologickým a certifikovaným vodným lakom. Jej zaoblené tvary a kvalita plastu zaručujú pre malého používateľa nepochybnú bezpečnosť. Šatník stojí na štyroch nohách, vďaka ktorým je veľmi stabilný a zároveň vám umožní udržiavať čistotu aj na takých náročných miestach.
Šatník bol navrhnutý tak, aby poskytoval maximálny komfort počas používania každý deň. Jeho dvere sú namontované na pántoch, otvárajú sa doprava a doľava. Vo vnútri skrine je zvislá priečka. Pravá strana je prispôsobená na namontovanie troch políc (jedna z nich je pevne namontovaná a ďalšie dve je možné voľne nastaviť na troch dostupných úrovniach).
Vľavo je drevená závesná tyč. Zásuvka je namontovaná na vodiacich valčekoch s bezpečnostným dorazom, ktorý zabraňuje vypadnutiu zásuvky z vodidiel. Bol navrhnutý tak, aby jeho priestranný interiér uspokojil každého rodiča.
Použité riešenia umožnia funkčné a pohodlné uloženie detského oblečenia a príslušenstva.

 

Polica - regál so šuflíkom : výrobok sa vyznačuje výrazným dizajnom a jednoduchosťou tvarov. Je to efektívny a funkčný spôsob usporiadania interiéru v detskej izbe. Stojan je vyrobený z vysoko kvalitnej nábytkovej dosky (triedy I) a surovín v súlade s požadovanými normami. Jej zaoblené tvary a kvalita zaručujú pre malého používateľa nepochybnú bezpečnosť. Knižnica stojí na štyroch nohách, vďaka čomu je veľmi stabilná a zároveň vám umožní udržiavať čistotu aj na takých náročných miestach.
Regál bol navrhnutá tak, aby poskytovala maximálne pohodlie pri používaní každý deň. Je prispôsobený na montáž troch políc (jedna z nich je voľne nastaviteľná na troch dostupných úrovniach). Zásuvka namontovaná na vodiacich valčekoch s bezpečným dorazom zabraňujúcim vypadnutiu zásuvky z vodidiel. Bol navrhnutý tak, aby jeho priestranný interiér uspokojil každého rodiča.
Použité riešenia umožnia funkčné a pohodlné uloženie detských hračiek, kníh alebo iného príslušenstva.
 
Nočný stolík: z kolekcie Koliesko. Nočný stolík vyrobený z vysoko kvalitnej nábytkovej dosky (stupeň I) a surovín v súlade s požadovanými normami. Jeho zaoblené tvary a kvalita materiálu zaisťujú nespochybniteľnú bezpečnosť pre malé použitie. Dodáva sa v siedmich farbách. Nočný stolík stojí na štyroch nohách, vďaka čomu je veľmi stabilný a zároveň vám umožní udržiavať čistotu aj na tak náročných miestach. Zásuvka pripevnená na vodiacich kladkách má priestranný interiér na uloženie vecí potrebných pri posteli dieťaťa.
 
Komoda s troma praktickými šuflíkmi je vyrobená z vysoko kvalitného nábytkového dreva . Jej zaoblené tvary a kvalita materiálu zaisťuje nepochybnú bezpečnosť pre použitie v detskej izbe. Komoda do detskej izby stojí na štyroch nožičkách, vďaka čomu je veľmi stabilná a zároveň umožňuje udržiavať čistotu aj na ťažko dostupných miestach pod ňou. Zásuvky sú namontované na vodiacich valčekoch, ktoré umožňujú ľahké uloženie detskkého oblečenia. Sú navrhnuté tak, aby ich priestranný interiér uspokojil každého rodiča. Dizajnovo  sú vhodné do detskej izby v kombinácii detských postelí z našej ponuky:

Dodatočné parametre

Kategória: Výhodné zostavy do detskej izby
Záruka: 2 roky