Písací stôl Koliesko

Kód: 621
Značka: Pine
€99
1-2 týždne
Môžeme doručiť do:
4.7.2024

Písací stôl KOLIESKO vyrobený z lakovaného MDF (čela zásuviek a dekoratívny prvok s okrúhlym výrezom ) a ďalšie prvky z laminovanej drevotrieskovej dosky. Vyznačuje sa jednoduchým a klasickým dizajnom.
Výrobný proces, berúc do úvahy prísne bezpečnostné požiadavky a potreby dieťaťa, využíva materiály prírodného pôvodu, ktoré sú netoxické. Viacstupňový proces vylučuje použitie chemikálií a používajú sa iba certifikované suroviny, ktoré zodpovedajú požadovaným normám.
Písací stôl je dôležitým nábytkom v každej detskej izbe. Tam sa vytvárajú prvé obrázky, prvé písmená a celé vety. Je to miesto ako na hranie, tak na učenie. Do dvoch zásuviek namontovaných na vodiacich kladkách sa zmestia všetky písacie potreby a maľovanie.
Kolekciu Koliesko si zákazníci zamilovali. Krásna klasická kolekcia, v ktorej boli jednoduché tvary zdôraznené dekoráciami v tvare kolieskových otvorov. Rôzne farby poskytujúce široké možnosti pri zariaďovaní detskej izby. S našou jedinečnou kolekciou Koliesko bude vaše dieťa odpočívať v priateľskom priestore a keď je čas na zábavu, určite bude mať veľa kreatívnych nápadov ♥

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Písací stôl Koliesko ľahko doladíte k nábytku do detskej izby z kolekcie KOLIESKO

Dodatočné parametre

Kategória: Písací stôl
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 20 kg