Dvojdverová skriňa Glamour

Kód: 939
Značka: Pine
€259
1 - 3 týždne
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Šatníková skriňa z kolekcie GLAMOUR. Vďaka svojej štýlovej všestrannosti bude vyzerať skvele v útulnej detskej izbičke a takžiež aj v modernej mládežníckej izbe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Skriňa z elegantnej kolekcie GLAMOUR - to je  klasický a elegantný rad detského nábytku obohatená o krásne krištáľové rukoväte. Lakovaný nábytok- certifikovanými ekologickými lakmi.

Šatníková skriňa je vyrobená z kvalitnej nábytkovej dosky (trieda I) a surovín v súlade s požadovanými normami. Jeho zaoblené tvary a kvalita materiálu zaisťujú pre malého užívateľa nespochybniteľnú bezpečnosť. Predná časť zvýraznená jemnými rezmi a krištáľovými rúčkami. Jedinečná povrchová úprava na bokoch skrine, ktoré po zložení tvoria nohy a jemne zdvihnú túto skriňu nad podlahu.

Šatníková skriňa bola navrhnutá tak, aby poskytovala maximálny komfort pri každodennom používaní. Dvere skrine sú namontované na pántoch, otvárajú sa vpravo a vľavo. Vo vnútri šatníka je vertikálna priečka. Pravá strana je prispôsobená na inštaláciu troch políc (jedna z nich je inštalovaná napevno a ďalšie dve je možné ľubovoľne nastavovať na dostupných troch úrovniach).

Na ľavej strane je drevená vešiaková tyč (možno dokúpiť druhú vešiakovú tyč). Zásuvka je namontovaná na valčekových vodidlách s bezpečným dorazom, aby sa zabránilo vypadnutiu zásuvky z vodidiel. Je priestranná.

Aplikované riešenia umožnia funkčné a pohodlné uloženie detského oblečenia a doplnkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Dvojdverová skriňa
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 51 kg