Detská postielka Domček Pine s bariérkou, matracom a hryzákmi

Kód: 618/BIE2 618/BIE4 618/BIE 618/BIE3 Zvoľte variant
Značka: Pine
€159 €135 €169 €145 od €135
1-2 týždne 1-2 týždne Momentálne nedostupné 1-2 týždne Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
26.4.2024 26.4.2024 - 26.4.2024 Zvoľte variant

Fantastický štýl v detskej izbe? To je domčeková postielka so šuflíkom alebo bez, so základnými funkciami - s bariérkou a hryzákmi

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská postieľka DOMEK vyrobená z kvalitnej nábytkovej dosky, preglejky a borovicového dreva. Vyznačuje sa moderným dizajnom v tvare domčeka.
Výrobný proces, berúc do úvahy prísne bezpečnostné požiadavky a potreby detí a ich rodičov, používa materiály prírodného pôvodu, ktoré sú preto netoxické a zaručujú užívateľovi zdravé prostredie. Viacstupňový proces vylučuje použitie chemikálií a používa sa iba certifikované suroviny, ktoré zodpovedajú požadovaným normám.
FUNKCIE A VLASTNOSTI:
• ROŠT - Medzi lamelami roštu sú voľné medzery, vďaka ktorým môže neustále cirkulovať vzduch. Ľahká cirkulácia vzduchu v matraci predovšetkým zabezpečí jeho hygienu a trvácnosť. Vyrobené z preglejky z tvrdého dreva.
• TROKROKOVÁ REGULÁCIA výšky matraca - Optimálne riešenie pre dieťa, ktoré ešte nesedí, pre sediace batoľa a pre stojace dieťa. Táto funkcia umožňuje, aby sa detská postieľka prispôsobila potrebám dieťaťa, a zaistila tak rodičom pokoj pre svoju bezpečnosť a ľahké zobratie dieťaťa z postielky.
1. úroveň (najvyššia) - dieťa leží
2. úroveň  (stredná) - dieťa si sadne
3. úroveň (najnižšia) - dieťa vstáva
• DVE ODNÍMATEĽNÉ TYČKY - Vďaka tomu je možné ich odstrániť, keď je dieťa už dosť staré na to, aby mohlo samo vyliezť
• OCHRANNÉ HRYZÁKY - ideálne pre zúbky dieťaťa, ktoré zaisťujú bezpečnosť pred podráždením tvrdými prvkami. Ľahko sa používa, takže ho môžeme ľahko položiť na okraj postielky a ľahko ho odstrániť. Jeho ďalšou funkciou je, že sa ľahko udržuje v čistote a je vyrobený z netoxického plastu - úplne bezpečný pre dieťa.
• OCHRANNÁ BARIERKA- Vďaka nej môžete postieľku premeniť na gauč. Zábrana sa používa, keď je dieťa schopné vstúpiť do postele samo.
• ZÁSUVKA - Upevnená na vodiacich kladkách, ktorá umožňuje ľahké uloženie ďalších vecí. Zásuvka je namontovaná vo vhodnej výške, ktorá umožňuje pohodlný prístup k posteli, a je tiež chránená zhora doskou, ktorá chráni obsah pred výhľadom a prachom.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Detské postielky
Záruka: 2 roky
ROZMERY:: 120x90